Ilıca ,Çeşme ve Çevresi

Kabasakal Otel, bu güzelliklerin ortasında sizlere samimi,huzurlu ve ekonomik bir tatil vaad ediyor.

Dünyaca ünlü sörf okullarından birinin Alaçatı'da bulunduğunu biliyor muydunuz? Eğer rüzgar sörfü tutkunu iseniz ya da siz de rüzgar sörfü eğitimi almak ve bu sporu yapmak isterseniz Alaçatı'da bu sporu yapmaya ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı plajlarıyla Alaçatı'da denizin tadını çıkartabilir, cumartesi günü kurulan Alaçatı pazarında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Otelimiz Alaçatı'ya sadece 3 km. uzaklıkta yeralmaktadır.

Eğer şifalı termal sularla tanışmak isterseniz, otelimize yürüme mesafesinde bulunan Yıldızburnu'nda denizin ortasından çıkan termal suyu deneyimleyebilir, deniz ve termal su keyfini birarada yaşayabilirsiniz. Şifne'de bulunan termal kür merkezinde şifalı termal çamur banyoları ve termal su banyolarında yenilenebilirsiniz.

Çeşme'nin ilk ve tek aquaparkı olan Aqua Toy City'de çocuklarınızla eğlenceli saatler geçirmek isterseniz, Aqua Toy City otelimize sadece yürüme mesafesinde.

Çeşme'ye yakın adaları, koyları dolaşmak,tüm gün denizde olmak, eğlenceli ve farklı bir gün geçirmek isterseniz her gün yapılan tekne turları tam size göre.

Çeşme'nin Ildırı Köyü'nde bulunan tarihi Erythrai Antik Kenti'ni dolaşmak, gün batımını izlemek isterseniz Ildırı Köyü'nde bir gün geçirebilirsiniz.